O NAS

    Od lat nazwisko Schewe jest znane w branży motoryzacyjnej Gdańska i Trójmiasta. Początki sięgają ponad 40 lat wstecz, kiedy to Zdzisław Schewe otworzył niewielki warsztat blacharstwa samochodowego, który z czasem przekształcił w prężnie działającą rodzinną firmę.

    

    Dzisiaj Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. J. to salon samochodów osobowych i dostawczych, to serwis gwarancyjny samochodów marki FIAT, serwis pogwarancyjny samochodów wszystkich marek, to nowoczesna Stacja Kontroli Pojazdów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu. Nasza firma znajduje się w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej 424 z bardzo wygodnym dojazdem z każdej części Trójmiasta. W naszym salonie znajdziecie Państwo szeroką gamę starannie dobranych modeli. Podejmujemy się dostosowania  samochodów użytkowych do indywidualnych potrzeb klienta. Dla wygody naszych klientów i łatwiejszego wyboru samochodu w bieżącej ofercie mamy kilkadziesiąt samochodów osobowych i dostawczych. Naszym celem jest zadowolenie oraz satysfakcja naszych klientów i pracowników.

 

Pamiętaj! FIAT w Gdańsku jest na Kartuskiej.

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. J., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT