O Nas

Od lat nazwisko Schewe jest znane w branży motoryzacyjnej Gdańska i Trójmiasta. Początki sięgają ponad 40 lat wstecz, kiedy to Zdzisław Schewe otworzył niewielki warsztat blacharstwa samochodowego, który z czasem przekształcił w prężnie działającą rodzinną firmę.

    

Dzisiaj Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. J. to salon samochodów osobowych i dostawczych, to serwis gwarancyjny samochodów marki FIAT, serwis pogwarancyjny samochodów wszystkich marek, to nowoczesna Stacja Kontroli Pojazdów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu. Nasza firma znajduje się w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej 424 z bardzo wygodnym dojazdem z każdej części Trójmiasta. W naszym salonie znajdziecie Państwo szeroką gamę starannie dobranych modeli. Podejmujemy się dostosowania  samochodów użytkowych do indywidualnych potrzeb klienta. Dla wygody naszych klientów i łatwiejszego wyboru samochodu w bieżącej ofercie mamy kilkadziesiąt samochodów osobowych i dostawczych. Naszym celem jest zadowolenie oraz satysfakcja naszych klientów i pracowników.

 

Pamiętaj! FIAT w Gdańsku jest na Kartuskiej.


Administratorem Państwa danych osobowych jest Centrum Obsługi Samochodów Schewe i Synowie s.j. z siedzibą na ul. Kartuskiej 424 w Gdańsku reprezentowana przez swojego przedstawiciela prawnego. Możecie Państwo skontaktowania się z Administratorem Danych Osobowych pisząc na adres e-mail:  rodo@schewe.pl

Wybrana lokalizacja